VEGAS Mix. W górę, w dół - jak tylko zechcesz.

Roleta Mix to wyjątkowo innowacyjny produkt o niespotykanych dotąd na rynku walorach estetycznych i użytkowych. Kompaktowy kształt kasety sprawia, że Vegas Mix znakomicie komponuje się z oknem, nie rzucając się w oczy dzięki swym niewielkim rozmiarom.

Dzięki zastosowaniu żyłkowego systemu prowadzenia i hamowania oraz sprężynowemu mechanizmowi naciągu i zwijania materiału rolety, zarówno kasetkę jak i dolną belkę rolety można swobodnie przesuwać, regulując ich położenie na oknie i stopień jego przesłonięcia.

Roletę Vegas Mix można montować zarówno u góry okna jak i od dołu – z zachowaniem pełnej jej funkcjonalności. Takie rozwiązanie umożliwia przesłonięcie np. wyłącznie dolnej partii okna, pozostawiając jego górną część odkrytą.
Roleta Mix została ponadto wyposażona w system regulacji naprężenia żyłki oraz regulacji naciągu sprężyny zwijającej materiał rolety. Dodatkowo, roletę tą można zamontować na stałe do listwy przyszybowej, wykorzystując przewidziane w konstrukcji kasety otwory montażowe.

Charakterystyka systemu:

- roleta w kasecie aluminiowej z prowadzeniem żyłkowym, mocowanym na wkręty do listwy przyszybowej, nie uszkadza ramy okiennej

- możliwość montażu kasety zarówno u góry jak i u dołu okna

- żyłkowy system prowadzenia i hamowania oraz regulowany, sprężynowy mechanizm naciągu i zwijania materiału rolety

- specjalne mocowanie górne żyłek rolety pozwala na regulację ich naprężenia

Dostępne kolory:

biały, brązowy (aluminium)

Dostępne okleiny drewnopodobne:

złoty dąb, dąb rustykalny, mahoń, orzech, sosna (aluminium)

MONTER © 2013

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
 
Mińsk Maz. ul. Kazikowskiego 6A
pon. - piąt.: 9.00-17.00
    605 404 505
  25 758 11 98
@  biuro.monter@op.pl